Дякуємо Вам
Один з наших експертів-консультантів розгляне запит.
Вибачте
Сторінка наповнюється
Квартира

captcha
надіслати
БАЖАЄТЕ, ЩОБ ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУВАЛИ?
+38 098 29 89 444 житло нового покоління
Купуйте вже сьогодні

Будинок 1

article-image-3

Іноваційно. Сучасно. Прогресивно

Масив «Пасічний» розташований поряд із екологічно чистою зоною лісів Винниківського лісництва та поблизу рекреаційної зони «Вулецькі озера», що забезпечуватиме свіжість у квартирах та створюватиме гарний настрій під час прогулянок прибудинковою територією.

В основі будівництва житлового масиву «Пасічний» гармонійно поєднано оригінальні архітектурні рішення та сучасні будівельні технології, що дозволяє будувати якісне житло для комфортного життя всієї родини.

На даний момент реалізовується перший етап будівництва масиву, а саме дев’ятиповерховий будинок із затишними та максимально функціональними квартирами і дворівневими апартаментами класу «Люкс». Велике внутрішнє подвір’я будинку, завдяки спрямованості на південь, дозволятиме насолоджуватися світлом та сонцем протягом усього дня. А розташовані на ньому дитячий майданчик, майданчики для відпочинку та господарські майданчики допоможуть організувати власне дозвілля не покидаючи межі масиву.

Чому Саме Житловий Масив “Пасічний”?

  • розташування в тихій і зеленій частині Львова, поруч з лісом;
  • безпосередня близькість до транспортних артерій міста (вул.Пасічна та вул.Зелена);
  • комфортно, спокійно, просторо. «Пасічний» розташований в межах міста , але тут Ви не помітите вічного шуму, метушні які нам так іноді набридають та неприємного запаху який час від часу появляється у Львові;
  • цілісна та концептуально спланована територія забудови площею 14га;
  • абсолютно нові: дороги, будинки, дитячі майданчики, територія для прогулянок та відпочинку;
  • значна кількість зелених насаджень.