Дякуємо Вам
Один з наших експертів-консультантів розгляне запит.
Вибачте
Сторінка наповнюється
Квартира

captcha
надіслати
БАЖАЄТЕ, ЩОБ ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУВАЛИ?
+38 098 29 89 444 житло нового покоління
Купуйте вже сьогодні
07/03

Квартира, в якій можна жити хоч від завтра

Це красива історія для тих, хто хоче спокійно працювати, насолоджуватися життям, відпочивати на повну і …..не витрачати свій дорогоцінний час на ремонт, пошук матеріалів і спілкування з майстрами)

Квартира, в якій можна жити хоч від завтра. Треба лише спакувати валізи, взяти все найнеобхідніше і налаштуватися на позитив)

Вона шармова…..Несхожа на інші…..Має свою родзинку і головне – чекає господаря)))))

Помешкання, над яким ми працювали спільно з командою Planium, вийшло дуже смачним….

Отже, знайомтесь! Квартира площею 67кв.м з красивою,функціональною,елегантною та зручною терасою. 24 метри Вашого власного простору просто неба і майже понад хмарами).Лише уявіть,як весною і влітку Ви зможете на ній відпочивати – пити запашну каву зранку, вдень читати улюблену книжку, а ввечері смакувати вино………

Затишні і водночас просторі дві спальні, функціональні кухня і вітальня, креативне та оптимальне планування. Надзручно, що і з вітальні, і з кімнат можна вийти на терасу.

Ще одна унікальна характеристика цього житла – 100% готовність до комфортного життя власників. Є ремонт, меблі, облаштована кухня з технікою, телевізор, стартовий посуд і навіть інтернет. Все працює!

Наша улюблениця знаходиться на дев’ятому поверсі в одному зі зданих будинків (ЖБ-4) найбільшого житлового масиву Львова Пасічний)

Хочете стати власником? Тоді телефонуйте, або заходьте в салон з продажу квартир.