На створення “Пасічного” і квартир нового покоління нас надихали найкращі приклади європейської архітектури в Лондоні, Кракові, Варшаві та Відні.

Новий найбільший житловий комплекс Львова комфорт-класу «Пасічний» - це свіжий, нестандартний погляд на будівництво та архітектуру і абсолютна нова концепція для Львова. На 14 гектарах землі поруч з лісом ми зводимо близько 20 несхожих один наодного багатоповерхових будинків з житловою площею в 200 тисяч кв.м.

Розвинута інфраструктура “Пасічного” – це усі переваги сучасного мегаполісу для мешканців, лісопаркова зона: свіже повітря, тиша та екологічність комплексу. Квартири нового покоління мають європейське продумане планування, а самі новобудови оснащені внутрішніми подвір’ями і відпочинковими зонами, які об’єднуються спільною територією та розвиненою інфраструктурою.

Ваш дім на “Пасічній” – це не лише сучасне та зручне помешкання, але й комфортне середовище для проживання!

Пасічний – це 2500 квартир, в яких житимуть родини та незалежні самостійні львів’яни. Наші мешканці - різні за віком та уподобаннями.

Для молодих мам - дитячі майданчики і лісова зона, де можна гуляти з малечею і дихати свіжим повітрям, для чоловічого товариства – спортивні майданчики, а для людей зрілого віку – відпочинкові зони, де можна влаштувати довгі посиденьки.

Для тих, хто прагне знати усі останні новини та перебувати на постійному зв’язку з друзями та рідними – Wi-Fi на території усього житлового комплексу, для інтелектуалів та книгоманів – буккросинг, облаштовані місця для обміну книжками поміж мешканцями “Пасічного”. “Пасічний” – це нове і цікаве товариство, нові друзі та яскраві емоції!

Для ваших авто ми збудували два сучасні підземні автопаркінги на 140 місць. Автопаркінг працює цілодобово та знаходиться під постійною охороною. Серед інших додаткових сервісів – сезонне зберігання автошин та велопаркінг.

Підземні паркінги обладнано камерами відеоспосереження, системами пожежогасіння та димовидалення.