Житлово-будівельна компанія Ваш Дім пропонує продаж площ комерційного призначення.

Звертаємо увагу на те, що масив «Пасічний» розрахований на 10 000 мешканців. А це в свою чергу передбачає можливість розширення Вашого бізнесу з надання різноманітних послуг його мешканцям.

На торгових площах можуть комфортно розміститися магазини промислових та продуктових товарів, перукарня, салон краси, стоматологія, ремонт одягу та взуття, приміщення банку, поштового відділення, аптека. Проектом забудови передбачено відкриття супермаркету площею 1 400кв.м для обслуговування мешканців, площі для проведення дозвілля-відкриття затишної кав'ярні, піцерії чи ресторану.

Знайдуться також площі під відкриття фітнес-клубу чи оздоровчого центру та навіть приватного дитячого садочку.

Наші комерційні площі мають свої привабливі сторони

  • Вдале розташування. Приміщення розташовані на першому поверсі будинку. Внутрішньо квартальна дорожня інфраструктура реалізована так, щоб кожен мешканець масиву буде проїжджати повз Ваші торгові приміщення.
  • Оптимально підібрані площі від 46 до 1 000 кв.м
  • Довільне планування. Відсутність несучих стін та перегородок дає змогу вдало розпланувати та максимально корисно використати площу
  • Можливість розширення площ. Отримавши від клієнта побажання щодо розширення своїх комерційних площ наші менеджери запропонують обєднання приміщень або збільшення площі за рахунок підвальних приміщень.

Проектантами житлово-будівельної компанії «Ваш Дім» покладений принцип самодостатності та забезпечення мікрорайону усім необхідним, щоб буденний похід в магазин не ставав тратою часу та придбання необхідних товарів займало мінімум сил і часу.

За детальнішою інформацією звертайтесь у центри продажу нерухомості за адресою:
м. Львів, вул. Героїв УПА, 72
(032) 298 94 44
(032) 247 25 35
Будемо раді партнерству!